Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Élite - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23106-hotel-Elite-praha-1-hotel.html

Hotel Élite - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23106 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa
1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Élite - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Hotel Élite - Praha 1 (hotel)
Budova hotelu ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie
76 1


Dům "Élite" má dlouhou a bohatou historii sahající až do konce 14. století. Důkladná rekonstrukce této pozoruhodné budovy s novým, unikátním uspořádáním pokojů, byla realizována v letech 1998 až 2001. Nyní poskytuje velmi komfortní pokoje s romantickým kouzlem starobylé architektury.

Bez ohledu na délku Vašeho pobytu, recepční Vám vždy nabídne možnosti, jak co nejlépe strávit volný čas v Praze. Všichni naši zaměstnanci Vám budou vždy nápomocní a přátelští. Pokoje jsou perfektně uklizeny. Budete mít pocit, jako byste byli doma. Šéfkuchař hotelové restaurace rád připraví nejrůznější druhy mezinárodní kuchyně.

Každý z našich 77 unikátně zařízených pokojů je vybaven originálním starožitným nábytkem a je plně klimatizován. Má vlastní koupelnu, IDD telefon, televizi s nabídkou satelitních stanic, Wi-Fi připojení na internet zdarma, bezpečnostní schránku a minibar. Pokojová služba je také k dispozici. Lidé, kteří cestují obchodně, ocení velký psací stůl (pouze vybrané pokoje). Stěny jsou zdobeny elegantními rytinami s tématem pražského Starého Města.

Kouzelné, prostorné a velmi pohodlné apartmá Vás jistě zaujme malovaným stropem v renesančním stylu ze 17. století. Apartmá je chráněno radnicí jako pozoruhodná historická památka.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze