Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » U Zlatých nůžek - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23098-u-zlatych-nuzek-praha-1-hotel.html

U Zlatých nůžek - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23098 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
A1 ,


  Znak / logoTuristický cíl U Zlatých nůžek - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
10


Čtyřhvězdičkový hotel U Zlatých nůžek je situován v centru Prahy na ostrově Kampa, který se pyšní přívlastkem jako druhý nejkrásnější městský ostrov na světě. Hotel se nachází pouhých 30 metrů od Karlova mostu v klidné lokalitě na náměstí Na Kampě. V pěší dostupnosti od hotelu naleznete kulturní a historické památky města jako jsou Pražský hrad, Národní divadlo, Pražské Jezulátko, Staroměstské náměstí a mnoho dalších, které by jste rozhodně neměli při Vaší návštěvě opomenout.

Romantické ubytování se všudypřítomným duchem historie v nejstarší budově na Kampě. Původně renesanční budova z roku 1586, která byla roku 1804 přestavena do současné klasicistní podoby podle plánů českého stavitele italského původu Ignáce Palliardiho (spoluautora Lobkoviczkého paláce), patří k nejstarším stavbám na ostrově Kampa. Hostům je k dispozici deset dvou- až čtyřlůžkových prostorných pokojů s překrásnými výhledy na Malou Stranu.

Celoročně otevřená restaurace U Zlatých nůžek v budově hotelu s venkovní letní terasou až pro 64 hostů s nezapomenutelným výhledem na Karlův most je zaměřená především na českou kuchyni se širokou nabídkou moravských a zahraničních vín. Pro hotelové hosty sleva 10% do restaurace.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze