Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Crowne Plaza Prague - Praha 6 (hotel)

Crowne Plaza Prague - Praha 6 (hotel) [23091]254

Hotel Crowne Plaza Prague nabízí ubytování ve 254 luxusních pokojích různých kategorií. Pokoje typu Standard, Superior, DeLuxe, Executive a Tower Suite zcela jistě uspokojí jakékoliv návštěvníka Prahy. Dechberoucí výhled na Prahu z Clubu Lounge v patnáctém patře hotelu patří k jednomu z nejkrásnějších.

Působivý čtyřhvězdičkový hotel Crowne Plaza Prague je národní památkou a nachází se v bezprostřední blízkosti světoznámého Pražského hradu. Kouzelná atmosféra hotelu a diplomatické čtvrti, ve které se samotný hotel nachází, Vás určitě velmi nadchne.

16 konferenčních sálů v hotelu Crowne Plaza Prague pojme až 1000 návštěvníků. Vlastní hotelový program Meeting Success je zárukou úspěšného průběhu vaší akce. Konferenční sály se nacházejí v přízemí, ale také v druhém patře hotelu.

O spokojenost našich hostů se stará hlavní hotelová restaurace Harvest Room, kde si pochutnáte na mezinárodních i českých specialitách té nejvyšší kvality. Tajným tipem pro všechny milovníky středomořské kuchyně je Volcano Garden & Grill Restaurant. Oproti nim je Račanská vinárna výborným místem pro útulný folklórní večer, kterou si můžete kdykoli předem zarezervovat v rámci skupinového zájezdu. V Lobby Baru se servírují vybrané druhy káv a prvotřídní zákusky, stejně jako osvěžující alkoholické i nealkoholické nápoje a long drinky. Vychutnat zde můžete též vynikající kubánské doutníky z naší nabídky.

Vlastní fitness centrum, sauna, solárium, obchod se suvenýry a parkoviště hlídané 24 hodin denně završují bohatou nabídku služeb tohoto klasického čtyřhvězdičkového hotelu v Praze.


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)