Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Fenix**** - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23090-hotel-fenix****-praha-1-hotel.html

Hotel Fenix**** - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23090 ]          další pojmenování: K+K Hotel

Turistický cíl Hotel Fenix**** - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
127


V srdci "Zlaté Prahy" - jen několik málo kroků od Václavského náměstí - najdete tento stylový a příjemný hotel. Pod architektonicky pozoruhodnou fasádou budovy ve stylu „pražské moderny“ se skrývá svěží a exkluzivní prostředí. Díky své centrální, ale přesto klidné poloze, je hotel ideálním místem pro soukromý i pracovní pobyt v Praze.

Celá řada známých pražských turistických atrakcí a památek, muzeí, obchodů, restaurací i komerčních center leží v bezprostřední blízkosti hotelu.

Nezaměnitelný design pokojů je formován čistými liniemi a teplými barvami, které spolu s vysoce kvalitními materiály, látkami a textiliemi vytvářejí příjemnou a útulnou atmosféru. Speciálně vyrobené matrace a vzdušné přikrývky z prachového peří vám navíc zaručí hluboký spánek plný odpočinku.

 • 128 pokojů: Kategorie Classic a Executive

  Bar & bistro:
  Moderní bistro-bar s výběrem lahodných pokrmů je otevřen denně od 11.00 do 01.00 hod. Teplá a studená jídla jsou podávána od 12.00 do 22.00 hodin.

  Wellness:
  Nabízí uvolnění a relaxaci po náročném dni. Prostory sauny a fitness jsou Vám k dispozici zdarma. Masáže Vám rádi zprostředkujeme po předchozí domluvě za příplatek. Fitness: posilovací stroje se sektorem pro gymnastiku, otevřeno od 7:00 - 22:00 hodin. Sauna a odpočinková místnost jsou otevřeny od 16:00 do 22:00 hodin.

  Business lounge:
  Stylové prostředí a nejmodernější komunikační technologie tvoří optimální rámec pro práci i odpočinek. Vybavení: PC & tiskárna, vysokorychlostní připojení k internetu přes LAN a WLAN, mezinárodní tisk, čaj & káva volně k dispozici.

  Konferenční místnosti:
  2 stylové konferenční místnosti s nejmodernější konferenční technikou pro Vaše mítinky, školení, incentivy nebo privátní akce.

  Parkování: 25 míst v hotelových podzemních garážích. Cena EUR 16,00 za den.

  Služby hotelu:
  Vyberte si z naší široké nabídky poskytovaných doplňkových služeb, které pro Vás rádi zajistí zkušení pracovníci naší hotelové recepce. Mimo jiné: okružní jízdy městem, rezervace restaurací, vstupenek na představení opery, koncerty, muzikály, kabarety či pronájem vozu, průvodce, tlumočníka nebo hlídání dětí.

   


 • strana 1

  Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


  NALEZNETE V OKOLÍ


  restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
  sportovní zařízení kulturní zařízení
  památky a zajímavosti cyklotrasy  Přidat akci Přidat akci

  Aktuální místní akce:


  Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
  http://www.alpina.cz  (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze