Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Ametyst Hotel Praha - Praha 2 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23074-ametyst-hotel-praha-praha-2-hotel.html

Ametyst Hotel Praha - Praha 2 (hotel)

[ ID: 23074 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


cena od
2500 Kč
do:4125
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační


  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Ametyst Hotel Praha - Praha 2 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
84


Budova, ve které se nalézá pražský Hotel Ametyst, byla postavena v roce 1923 na Královských Vinohradech. V roce 1994 byl Hotel Ametyst kompletně zrekonstruován a přebudován ve čtyřhvězdičkový hotel mezinárodního standardu. Hotel byl znovu otevřen v prosinci roku 1994, od této doby je ve vlastnictví rodiny z Mnichova, řízen rakouským ředitelem. Dle sloganu "U nás se cítíte jako doma" dokázal tento oblíbený hotel, který každému hostu poskytuje indiviální přístup, oslovit velký počet turistů a obchodních cestujících z tuzemska i zahraničí, mnozí z nich patří již po dlouhou dobu ke stálým zákazníkům hotelu.

Stálé inovování a přizpůsobování se zvýšenému standardu čtyřhvězdičkového hotelu přispělo k tomu, že se Hotel Ametyst Praha stal jedním z nejoblíbenějších hotelů v Praze.

Ametyst Hotel Praha má velkou nabídku originálů uměleckých děl českých, ruských a bulharských malířů. Z tohoto důvodu je také často označován jako ´Gallery hotel´. Tyto originály olejomaleb a pastelů jsou nabízeny k prodeji a tím se dekorace hotelu průběžně mění.

PO DVANÁCTI LETECH ÚSPĚŠNÉ EXISTENCE PROBĚHLA NA PŘELOMU ROKU 2006-2007 V OBLÍBENÉM HOTELU AMETYST PRAHA ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE...
Nejenom kompletní prostor restaurace, ale i hala a recepce byly zcela přetvořeny. Všechny pokoje jsou nyní vybaveny parketovými podlahami a zcela novým moderním nábytkem, který spojuje eleganci s komfortem a vysokou funkčností. K technickému vybavení pokojů patří také individuálně nastavitelná klimatizace, LCD televizory (Sat TV), vysokorychlostní internet, pracovní stůl, minibar, sejf a přímá telefonní linka. Koupelny jsou vybaveny oddělenou vanou nebo sprchovým koutem, vyhřívanou podlahou, kosmetickým zrcátkem, fénem a koupelnovými doplňky. K pohodlí přispívá i možnost přípravy kávy a čaje přímo na pokoji.

Ametyst Hotel Praha, nazývaný jako butik hotel, změnil dle moderních směrů svou filozofii a trochu se dotknul oblasti  designu. I přes nejmodernější hotelové vybavení a zařízení má však náš host stále dojem, že bydlí v okouzlujícím a elegantním rodinném hotelu.

Hotel Ametyst nabízí luxusní ubytování v centru Prahy v 84 pokojích:

 • 8 jednolůžkových pokojů
 • 65 dvoulůžkových pokojů (s manželskou postelí nebo twin)
 • 4 dvoulůžkové pokoje Deluxe s balkonem
 • 7 třílůžkových pokojů
 • z toho je 68 nekuřáckých pokojů a 1 pokoj pro invalidy

  Všech 84 pokojů je moderně zařízených.

 • strana 1

  Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


  NALEZNETE V OKOLÍ


  restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
  sportovní zařízení kulturní zařízení
  památky a zajímavosti cyklotrasy  Přidat akci Přidat akci

  Aktuální místní akce:


  Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
  http://www.alpina.cz  (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze