Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Theatrino - Praha 3 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23054-hotel-theatrino-praha-3-hotel.html

Hotel Theatrino - Praha 3 (hotel)

[ ID: 23054 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Theatrino - Praha 3 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
126 73


Design hotel Theatrino se nachází v centru Prahy, v blízkosti Václavského náměstí i Hlavního nádraží. Historické centrum města je snadno dosažitelné pěšky i tramvají.

Tramvajová zastávka je 1 minuty a stanice metra 10 minut chůzí od hotelu (Jiřího z Poděbrad). V blízkosti hotelu moderní nákupní centrum Flora či Nový židovský hřbitov, kde odpočívá i světoznámý spisovatel Franz Kafka. Nenechte si také ujít výhled na Prahu z nedaleké Žižkovské televizní věže, a to buď z restaurace (66 m) nebo z vyhlídkové kabiny (93 m).

Hotel, který se nachází v krásné secesní budově s velkým divadelním a konferenčním sálem, byl otevřen v roce 2000 po rozsáhlé rekonstrukci dle návrhu rakouského architekta a malíře Haralda Schreibera.

K dispozici je celkem 73 pokojů vybavených moderním nábytkem, koupelnou (sprcha nebo vana, WC), toaletními potřebami, minibarem, satelitní a Pay-TV, telefonem s přímou volbou, fénem, bezplatným WiFi a sejfem. Recepce je otevřena 24 hodin denně a hostům nabízí nápoje, směnárenské služby, okružní jízdy, výlety, taxi, čistírnu a další služby.

Pro konferenční akce je k dispozici sál až pro 250 osob a salonek pro 35 osob včetně potřebného technického vybavení a cateringových služeb. Hotel nabízí i wellness centrum s klasickou finskou a parní saunou.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze