Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Tivoli - Praha 2 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23005-hotel-tivoli-praha-2-hotel.html

Hotel Tivoli - Praha 2 (hotel)

[ ID: 23005 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Tivoli - Praha 2 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
31


Hotel Tivoli Praha se nachází v samém centru hlavního města Prahy. Jeho poloha je cca 5 min od Václavského náměstí a Národního muzea. V nedaleké blízkosti hotelu se nachází také vyhledávané Kongresové centrum, Národní dům na Vinohradech či vyhlášená Gynekologicko-porodnická klinika U Apolináře.

Z Hotelu Tivoli Praha se velmi lehce dostanete na všechna významná historická místa a památky – Vyšehrad, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Prašná brána, Karlův most….

Hotel Tivoli Praha naleznete v budově, která pochází z počátku 20. století. Budova byla v roce 2004 pečlivě rekonstruována italskými architekty ve stylu, který je typický pro toto výjimečné období.

Hotel Tivoli Praha disponuje 31 - jednolůžkovými, dvoulůžkovými a třílůžkovými klimatizovanými pokoji. Všechny pokoje s vlastní koupelnou, fénem, televizí, neomezeným vysokorychlostním přístupem na internet, minibarem a trezorem.

Hotel Tivoli Praha nabízí také lobby bar s volným připojením na internet (WIFI), hotelové fitness a blízké hlídané parkoviště. Lobby bar je také využíván k hotelovým snídaním, které jsou podávány formou bufetu.

Recepce Hotelu Tivoli Praha je otevřena 24hodin denně. Personál, který zde obsluhuje komunikuje v Aj, It, Ru, Nj a Čj a poskytuje veškeré informace týkající se Prahy, pobytu, zajímavostí a kulturního vyžití. Zajistí vám půjčení vozidla, průvodce po Praze či další služby.

Ať už cestujete do Prahy na obchodní schůzku, dovolenou nebo chcete objevovat krásy hlavního města Prahy - bude pro vás Hotel Tivoli Praha tím pravým místem k ubytování. Hotel Tivoli Praha nabízí kromě moderního a prostorného ubytování v centru Prahy také přátelskou a vřelou atmosféru s příjemným personálem a širokou škálou služeb.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze