Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Angelo Hotel Prague - Praha 5 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23003-angelo-hotel-prague-praha-5-hotel.html

Angelo Hotel Prague - Praha 5 (hotel)

[ ID: 23003 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Angelo Hotel Prague - Praha 5 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
163 5


Poznávací značkou hotelu je barevná koncepce stavějící na výrazné černé, korálové červené, žluté a bílé barvě, kombinovaná s nábytkem z Dálného východu a vybranými doplňky. Pokoje jsou komfortní, koupelny prostorné. Apartmá upoutají terasami, které poskytují soukromí a kouzelnou vyhlídku na střechy pražských domů.

Hotel v atraktivní lokalitě Anděl, která je centrem městské části Smíchov, leží v bezprostřední blízkosti nejzajímavějších pražských památek. Jeho strategicky výhodnou polohu umocňuje dobré napojení na dálnice a spojení s letištěm.

Styl hotelu se promítá také do gastronomické nabídky zdejší kuchyně: lehká jídla, saláty v mnoha variantách a voňavé moučníky. Lobby s jazz barem ve stylu 70. let minulého století a otevřeným krbem láká k posezení v uvolněné atmosféře.

K tomu, aby pobyt neměl jedinou chybičku, přispívají služby concierge: transfer na letiště v limuzínách značky BMW, okružní jízdy v komfortních autobusech, plavby lodí po Vltavě, vstupenky na operu a do divadla, rezervace stolu a řada dalších služeb.

V sedmi poschodích je celkem 168 moderně vybavených pokojů a apartmá, které jsou barevně laděny do odstínů syté černé, korálové červené, žluté a bílé barvy:

  • 49 dvojlůžkových pokojů Superior (2 upravené jako bezbariérové)
  • 76 dvojlůžkových pokojů Superior (Twin)
  • 21 dvojlůžkových pokojů Executive (business zóna v poschodích executive)
  • 17 dvojlůžkových pokojů Executive (Twin)
  • 3 apartmá Junior
  • 2 apartmá Senior

K vybavení patří židle a psací stůl, klimatizace, Wifi a také přípojka pro vysokorychlostní internet, DVD přehrávač, satelitní TV přijímač s plazmovou obrazovkou, hlásiče kouře, minibar, trezor s integrovaným napájecím adaptérem pro notebooky a možnost přípravy kávy a čaje. Pohodlné postele mají nadstandardní velikost, v prostorných koupelnách je podlahové vytápění, sprcha s nastavitelnou hlavicí, vysoušeč vlasů a hygienické zboží.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze