Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Apartments Pushkin - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22953-apartments-pushkin-praha-1-hotel.html

Apartments Pushkin - Praha 1 (hotel)

[ ID: 22953 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Apartments Pushkin - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
17


Apartmány Puškin je oblíbený nejen pro své komfortní ubytování v pohodlných 1 – 6 lůžkových apartmánech, ale také pro svoji polohu v samém centru Prahy 1 – na Staroměstském náměstí.
Pokud jste milovníci kulturních památek a chcete strávit příjemný pobyt v centru Prahy, je pro Vás Apartmány Puškin ideálním místem pro ubytování. Většina kulturních pamětihodností je dostupná jak pěšky, tak MHD. Milovníci dobrého jídla či nakupování pak určitě ocení široký výběr z řady výborných restaurací či obchodních domů.
Nechte se inspirovat našimi tipy na výlety po Praze či využijte některou z našich dalších služeb. Našim hostům navíc nabízíme 25% slevu na gastro –tj. na veškerou konzumaci jídel či pití v naší příjemné restauraci, vinárně či café-bar Puškin, jenž naleznete v přízemí Apartmány Puškin.

Apartmány Puškin nabízejí komfortní a pohodlné ubytování v 1 – 6 lůžkových apartmánech a jsou vhodné nejen pro jednotlivce či páry, ale též pro podnikatele a rodiny s dětmi. Všech 16 apartmánů disponuje plně vybavenou kuchyní, televizí, připojením na internet, lednicí, koupelnou, trezorem. Všechny naše apartmány jsou velice prostorné, pohodlné a nabízejí dostatek místa, tak abyste se zde cítili skutečně jako doma.
Spokojený zákazník je u nás na prvním místě. Rádi Vám proto zajistíme i řadu dalších služeb, které zpříjemní Váš pobyt v našich apartmánech, jako je například pronájem osobního automobilu či možnost zajištění stravování.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze