Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Středočeský kraj » okres Benešov » hotel, hostel » Hotel Pošta - Benešov (hotel)

Hotel Pošta - Benešov (hotel) [22831]


Popis | Cestovní deník | Kontakty | Mapa | Ceník | Fotogalerie | Recenze | Propagace | Upravit text | Objednat ubytování
    (přímý kontakt na provozovatele)


Hotel Pošta se nachází ve Středočeském kraji, v historickém centru Benešova, 20m od náměstí.

V hotelu Pošta poskytujeme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmá s možností přistýlek za nízké ceny.

Pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem na recepci, vlastním sociálním příslušenstvím. Apartmán je navíc vybaven lednicí, sedací soupravou, vanou a sprchou.

S sebou si můžete vzít svého psího miláčka a také úschovna kol je bez poplatku.

V blízkosti hotelu najdete muzeum, divadlo, kino, galerii, knihovnu s výstavní halou a čajovnu.

Ke sportovnímu využití nabízí město Benešov krytý bazén a bazén pro malé děti a kojence, otevřený bazén v Dukelské ulici, fitnesscentra, víceúčelová hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, vše cca 5 - 10min pěšky od hotelu.

Prohlédněte si zámek Konopiště se třemi prohlídkovými okruhy, Růžovou zahradu se skleníkem a medvědárium (2km), zámek Jemniště (7km), zámek Vlašim, Vrchotovy Janovice a hrad Český Šternberk (cca 20km).

V okolí Benešova navštivte lesopark Konopiště s letním kinem, kde se konají sezónními kulturní akce, golfové hřiště (5km), koňské jízdárny (7km), muzeum motocyklů, Vojenské muzeum Lešany, letní rekreační střediska Živohošť a Slapy, zimní sjezdové středisko Monínec, CHKO Blaník (25-30km). Letiště Bystřice nabízející vyhlídkové lety (5km), v Týnci nad Sázavou (8km) je půjčovna lodí pro vodáky.

Hotel Pošta je vzdálen pouze 40 km od centra hlavního města Prahy, kam se dají naplánovat celodenní prohlídky historických památek, zoologické a botanické zahrady, mořského světa a jiných zajímavostí.

Doprava do Prahy je snadná a rychlá autobusem a vlakem (nádraží je vzdáleno 600m) pravidelně za 35-50 min. nebo autem po dálnici D1 (ze směru od Tábora a Českých Budějovic).

Služby v hotelu: vyhrazené parkoviště před hotelem, recepce otevřená non-stop, možnost platby kreditní kartou, kadeřnické služby, restaurace, noční bar, samoobslužná jídelna s denním provozem, divadelní sál, kde se konají kulturní akce města, včetně plesů a divadelních představení.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)