Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Sovereign - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22828-hotel-sovereign-praha-1-hotel.html

Hotel Sovereign - Praha 1 (hotel)

[ ID: 22828 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Sovereign - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
50 1


Komfortní hotel Sovereign postavený v roce 1898 je situován v samém centru Prahy. Nachází se na křižovatce ulic Opletalova a Politických Vězňů přímo u Václavského náměstí v těsné blízkosti nákupní a obchodní zóny Na Příkopě a pěší vzdálenosti od nejznámějších pražských pamětihodností a turistických zajímavostí, jako jsou Staroměstské náměstí, orloj, Státní opera, Národní muzeum, Židovská čtvrť atd.

Hotel Sovereign nabízí 50 prostorných nekuřáckých pokojů a apartmánů, všechny z nich byly individuálně navrženy se smyslem pro detail, tak aby bylo zajištěno maximální pohodlí našim hostům. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi, posezením, psacím stolem, klimatizací, prostornými koupelnami se sprchou a IDD telefony. K dispozici je rovněž bezplatné připojení na internet (Wi-Fi), satelitní televize s 20 mezinárodními kanály, trezor, minibar s "Aqua Menu" a , župany. Všechny pokoje jsou vybaveny zvukově izolovanými okny.


Všechny pokoje a veřejné prostory jsou vybaveny kouřovými detektrory a sprinklery, čímž splňujeme ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost všech našich hostů. K dispozici jsou 2 výtahy z nichž jeden je evakuační a může být využit v případě nouze.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze