Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Exe Iris Congress - Praha 10 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22822-exe-iris-congress-praha-10-hotel.html

Exe Iris Congress - Praha 10 (hotel)

[ ID: 22822 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Exe Iris Congress - Praha 10 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
150


Čtyřhvězdičkový hotel ve fotbalovém stadionu? Přesně tak! To je Iris Congress Hotel, moderní zařízení začleněné do samotné struktury stadionu Eden Arena, největší a nejvíce inovativní v České republice. Vysněný hotel pro fotbalové fanoušky (děvčata, opravdu vás stálo hodně, abyste mu udělali radost!). Pro ty, kteří nejsou blázni do fotbalu, Iris Congress Hotel také nabízí některé zajímavé, atraktivní aspekty. Prostorné pokoje, prostorné salónky, restauraci, která nabízí vynikající místní i mezinárodní kuchyni a velmi přijatelné ceny.

Postaven v roce 2008, Iris Congress Hotel nabízí 150 pokojů na čtyřech podlažích. Všechny pokoje mají výhled směrem ze stadionu ven, některé s výhledem přímo na fotbalové hřiště. Hotel také nabízí třílůžkové pokoje a tři junior suites.

Jednou z hlavních atrakcí Iris Congress Hotel je jeho velká kapacita pro pořádání meetingů a události. 4 salonky jsou k dispozici v různých velikostech, s pohyblivými panely, které umožňují organizaci akcí až pro 360 osob v jednom, jedinou jednotku. Restaurace má rovněž značnou kapacitu a skvělou terasu ideální pro vychutnání slunnějších dnů.

Stadion, ve kterém se hotel nachází, má kapacitu až pro 21.000 sedících diváků. V Eden Areně se hrají normálně zápasy Slavia Praha, stejně jako Bohemians Praha a rovněž i zápasy Ligu mistrů. I přes nedávnou stavební rekonstrukci zde hrály týmy AC Milán a FC Barcelona a rovněž český národní tým hraje také obvykle na tomto stadionu. Na druhou stranu, během své krátké historii hostil stadion koncerty Coldplay, Bruce Springsteena nebo Metallicy. Eden Arena komplex disponuje kancelářemi, bankou a dalšími stravovacími místy.

Iris Congress Hotel se nachází v klidné části Prahy, začleněné do sportovních areálů a obchodní oblasti. Vedle hotelu se nachází velký obchodní komplex, kde hosté mohou najít nabídky všeho druhu. Centrum Prahy, vzdálené něco málo přes 4 km, je snadno dostupné tramvají a autobusem.

Iris Congress Hotel má 150 pokojů na 4 podlažích. Všechny pokoje jsou perfektně zařízené a nabízejí maximálním pohodlí, které lze očekávat od čtyřhvězdičkové hotelu: TV se satelitním příjmem, klimatizace, zvuková izolace, internet, trezor, mini-bar a moderní koupelny s vanou a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou rovněž přizpůsobeny potřebám zdravotně postižených osob. Hotel také nabízí 36 třílůžkových pokojů a 3 junior suites. Pokoje jsou s výhledem před hotel, některé přímo s výhledem na fotbalové hřiště.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze