Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hostel Emma - Praha 2 (hostel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22795-hostel-emma-praha-2-hostel.html

Hostel Emma - Praha 2 (hostel)

[ ID: 22795 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


  Znak / logoTuristický cíl Hostel Emma - Praha 2 (hostel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Hostel Emma je totiž ideální i pro ty nejnáročnější hosty. Nachází se v centru Prahy, pouhé tři minuty chůze od Karlova náměstí a deset minut od Karlova mostu. Pokud si chcete užít bohatého nočního života, budete v našem hostelu spokojeni. V jeho okolí se totiž nachází bezpočet klubů, hospůdek a barů. Ale ani přes den se nebudete nudit! Protože je hostel Emma přímo v centru Prahy, nemusíte utrácet za, tramvaje, autobusy a metro, ke všem významným památkám se dostanete bez větší námahy pěšky. A pokud vás budou toulky Prahou nudit, můžete si vyrazit třeba na plavbu parníkem po řece Vltavě, ta je jen tři minuty chůze od hostelu. Chceme, aby se u nás hosté cítili co nejlépe a jsme ochotni pro to udělat maximum. Proto nabízíme pohodlné ubytování v čistých a hezky zařízených pokojích a nově i v apartmánech s vlastním sociálním zařízením, vybavených čistým povlečením a  ručníky. K pokojům náleží společné sociální zařízení s nově zrekonstruovanými koupelnami a WC.

To ale zdaleka není všechno. Je vám samozřejmě k dispozici non-stop recepce, kde vám ochotný personál kdykoli poradí s jakýmkoli problémem. Zároveň je na recepci k dostání občerstvení (káva, limonády, pivo, bagety apod.), i drobná drogerie. K dispozici je vám internet, úschovna zavazadel a také trezor, ve kterém si můžete bezpečně uschovat veškeré cennosti.

 


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze