Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Diplomat - Praha 6 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22648-hotel-diplomat-praha-6-hotel.html

Hotel Diplomat - Praha 6 (hotel)

[ ID: 22648 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Diplomat - Praha 6 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Hotel Diplomat - Praha 6 (hotel)
Budova hotelu ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie
398


Čtyřhvězdičkový hotel Diplomat je jedním z největších hotelů v Praze, nejkrásnějším hlavním městě střední Evropy. Tento konferenční a business hotel byl otevřen v roce 1990 a v roce 2007 zrenovován.

Konferenční a business hotel Diplomat se nachází v blízkosti historického centra v krátké vzdálenosti od Pražského hradu, je obklopen převážně diplomatickými rezidencemi a dobře dosažitelný z mezinárodního letiště. Hotel Diplomat má celkem 398 pokojů a suitů, které jsou všechny vybaveny širokopásmovým internetovým přípojením. Vychutnejte si pobyt v této klidné diplomatické čtvrti, která přímo sousedí s historickým městským centrem Prahy.

V konferenčním centru hotelu Diplomat, čítajícím 22 sálů, můžete uspořádat zasedání nebo kongres. Nové a nově zrekonstruované prostory skýtají místo pro až 1 050 osob v konferenčních místnostech o ploše celkem 1 600 m2 a výstavním areálu o ploše 2 000 m2. V největším kongresovém sále může současně zasedat až 400 účastníků. Všechny konferenční prostory jsou vybaveny nejnovějšími audiovizuálními technologiemi, multimediálním zařízením, elektronickou navigací a vysokorychlostním připojením k Internetu. K nejznámějším akcím patří tradiční Svatební veletrh s více než 100 vystavovateli, který navštíví více než 8 000 návštěvníků.

Pohostinnost, konferenční centrum, hotelový wellness a restaurace, které Vám nabídnou české i mezinárodní kulinářské speciality, Vám zaručují jedinečný zážitek komfortu a životního stylu.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze