Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Royal Palace - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22623-hotel-royal-palace-praha-1-hotel.html

Hotel Royal Palace - Praha 1 (hotel)

[ ID: 22623 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Royal Palace - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
36


Tento luxusní a exkluzivní hotel nabízí jedinečnou polohu v samém srdci Prahy, přímo pod Pražským hradem naproti Valdštejnským zahradám, jenom několik kroků od Malostranského náměstí a Karlova mostu. Ze všech pokojů našeho 5-ti hvězdičkového hotelu budete mít překrásný výhled na Pražský hrad nebo řeku Vltavu.

Budova hotelu byla postavena v 19.století v neorenesančním stylu a nachází se v rezervaci pražského kulturního dědictví, jež se v roce 1993 stala součástí historického dědictví UNESCO. V roce 2007-2008 došlo k rozsáhlé rekonstrukci celého objektu, budova byla přestavěna na luxusní hotel a dne 1. září byl slavnostně zahájen provoz 5-hvězdičkového hotelu Best Western Premier Royal Palace.

Hotel nabízí ubytování v 36 luxusně zařízených pokojích, vybavených s cílem uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Všechny pokoje mají krásný výhled na Pražský hrad nebo na Staré město. Pokoje jsme rozdělili do 5 kategorií: Prezidentské apartmá, Senior Suite, Junior Suite, Deluxe Room a Superior Room. Interiéry pokojů byly navrženy v zámeckém stylu s velkým zaměřením na detail. Všechny pokoje jsou plně klimatizované, vybavené LCD televizorem, satelitem, Pay TV, minibarem, vysokorychlostním připojením k internetu a luxusními mramorovými koupelnami.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze