Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Vaníček**** - Praha (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22620-vanicek****-praha-hotel.html

Vaníček**** - Praha (hotel)

[ ID: 22620 ]         

Turistický cíl Vaníček**** - Praha (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Hotel Vaníček se nachází cca 1000 metrů od historického centra Prahy, do kterého se dostanete pohodlně autobusem městské hromadné dopravy č.176 přímo od hotelu - 11 minut jízdy na Karlovo náměstí. Hned u hotelu začíná Kinského zahrada a Petřínské sady, kterými se můžete dostat příjemnou procházkou během 10 minut k restauraci Nebozizek a zastávce lanovky Nebozízek, během 15 minut na Malou Stranu a během 20 minut na Pražský Hrad. Hostům hotelu se otevírá při pohledu z pokojů a teras nezapomenutelné panorama Prahy.

Připravili jsme pro Vás 18 pokojů s vlastním sociálním zařízením, SAT TV, minibarem, bezpečností schránkou, vysoušečem vlasů a telefonem a Wi-Fi Internetové připojení.

Nabízíme 16 dvoulůžkových a trojlůžkových pokojů a dvě apartmá. Dva pokoje mají vlastní terasu s panoramatickým výhledem na město. Jsou zajištěny sekretářské služby, e-mail, garáž, směnárna, možnost platby kartou, v blízkosti bazén a sauna, okružní jízdy, vstupenky.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze