Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Ramada Symphony - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22618-ramada-symphony-praha-1-hotel.html

Ramada Symphony - Praha 1 (hotel)

[ ID: 22618 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Ramada Symphony - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Ramada Symphony - Praha 1 (hotel)
Budova hotelu ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Citlivě zrekonstruované prostorné pokoje lákají svěžím moderním designem, pohodlným vybavením a především ideální polohou v historickém a zároveň atraktivním obchodním centru Prahy. Nejznámější kulturní a historické památky, muzea, obchody, restaurace a další atraktivity naleznete jen několik minut chůze od hotelu.

Hotel Ramada je díky této exkluzivní poloze ideálním místem pro pořádaní školení, prezentací, obchodních schůzek a dalších akcí v konferenčních prostorech.

Ramada Grand Symphony je součástí mezinárodního hotelového řetězce Ramada International. Hotel je bezbariérový a lehce dostupný městkou hromadnou dopravou. Cena pokoje zahrnuje snídani, bezpečností schránku na pokoji a uložení zavazadel.

Ramada Grand Hotel Symphony, to je symfonie Vašich splněných přání.

Velmi vkusně a pohodlně zařízené pokoje se nacházejí v šesti patrech tří propojených budov nazvaných podle slavných operních děl - Aida, Bohema a Carmen. Pokoje mají buď nádherný výhled na Václavské náměstí nebo do uzavřeného dvora avšak všechny zaručují klidný spánek a pobyt.

Hotel nabízí pohodlné ubytování v 88 vkusně zařízených pokojích a 9 apartmánech. K dispozici je také 1 pokoj pro tělesně postižené hosty. Pokoje s balkonem nebo terasou mají výhled na Václavské náměstí. Ve 2., 4. a 6. hotelovém patře se nacházejí nekuřácké pokoje (50% hotelové kapacity).

Standardní vybavení pokojů:

  • Lůžková část: satelitní TV - 20 programů, připojení k internetu, klimatizace, minibar, telefon s přímou volbou, bezpečnostní schránka, zdravotní matrace, protialergická pokrývka, zatemňovací závěsy a psací stůl s lampou.
  • Koupelna: sprchový kout nebo vana, kosmetické zrcátko, 2 rychlostní fén, podlahové topení, velkoplošné zrcadlo, ozvučení reproduktorem z televize.

strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze