Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Kempinski Hotel Hybernská - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/22616-kempinski-hotel-hybernska-praha-1-hotel.html

Kempinski Hotel Hybernská - Praha 1 (hotel)

[ ID: 22616 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Kempinski Hotel Hybernská - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
75


Majestátní Praha je už dlouho uznávána za jedno z nejpůvabnějších měst Evropy, a proto se vždy najde mnoho dobrých důvodů, k práci i k odpočinku, proč ji navštívit. Od 15. října 2008 mají návštěvníci hlavního města České republiky nejlepší motivaci ze všech: nový hotel Kempinski Hybernská Prague. Tato nová adresa luxusního ubytování, umístěná v samém srdci města, je výsledkem rozsáhlé a pečlivé rekonstrukce původní budovy. Hotel s pětihvězdičkovými službami se nachází v historické budově z počátku 20. století s rozlehlou zahradou v tichém prostředí vnitrobloku. Pro hosty, kteří budou v Praze jen na krátké návštěvě, jsou připraveny služby a vybavení, které v hotelech Kempinski očekávají, zatímco hostům, kteří plánují dlouhodobější pobyt, poskytnou nadstandardně vybavená jedno- či dvoulůžková apartmá pohodlí rezidenčního typu. Hotel Kempinski se už nemůže dočkat, až vás uvítá v Praze.

Hotel Kempinski Hybernská Prague se nachází na oblíbeném místě v samém centru Prahy, v Hybernské ulici, odkud je velmi blízko jak k sídlům hlavních obchodních společností, tak k proslulým pražským pamětihodnostem, jako je Prašná brána a Obecní dům nebo Staroměstské náměstí a historický Karlův most, který se klene přes řeku Vltavu.

Hotel je určen pro krátkodobé i dlouhodobé návštěvy a nabízí úplné spektrum služeb, 75 velkoryse zbudovaných a nadstandardně vybavených hotelových pokojů a dvůr o ploše 1 800 čtverečních metrů, který se má stát jedinečným místem pro společenská setkání v Praze.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze