Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Plzeňský kraj » okres Plzeň-město » hotel, hostel » Angelo Hotel Pilsen - Plzeň (hotel)

Angelo Hotel Pilsen - Plzeň (hotel) [22606]
Historická města lákají k pěšímu objevování. To určuje výběr hotelu, který by měl být pokud možno blízko centra města a mít dobré dopravní spojení. Angelo Hotel Pilsen, vedený společností Vienna International Hotels and Resorts – třetí svého druhu po stejnojmenných hotelích v Praze a Mnichově – splňuje všechna kritéria: vycházka do historického městského jádra,světoznámý pivovar přímo naproti hotelu, hlavní ulice a hlavní nádraží co by kamenem dohodil.

Moderní design a extravagantní interiér, intenzivní barvy a doplňky evokující Dálný východ – takový hotel nelze přehlédnout. Pokoje jsou moderní a komfortní. Ve společenském sále a několika zasedacích místnostech lze pořádat nejrůznější akce. Po namáhavém dni lze využít služeb wellness centra.

Hosté zahájí svůj den v restauraci vydatnou snídaní, večer najdou na jídelním lístku pestrou kulinářskou nabídku, v níž dominují regionální pokrmy. Letní terasa zve k posezení u jídla pod širým nebem. Za chladnějšího počasí lze přejít ke krbu v lobby baru a zakončit den sklenkou vína nebo koktejlem. 

 

V komfortních 132 pokojích a 12 apartmá se budete cítit jako v bavlnce. Intenzivní barvy ladí v moderním designu hotelu s nábytkem a doplňky z Dálného východu.

K vybavení všech pokojů patří vždy dvě lůžka, na některých pokojích se nachází luxusní king bed postele nadstandardní velikosti, klimatizace, telefon s přímou volbou, širokopásmový internet, satelitní TV, DVD přehrávač, televizor s plochou obrazovkou, radiopřijímač, hlásiče kouře, minibar a trezor s napájecím adaptérem pro notebook. Prostorné koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů a hygienickými potřebami. V hotelu jsou dva speciálně zařízené bezbariérové pokoje.

V executivní zóně ve 4. poschodí se nachází 35 dvojlůžkových pokojů a 4 apartmá, business koutek s přístupem k internetu a občerstvením. Hosté ubytovaní v těchto pokojích obdrží navíc k základním službám welcome drink při příjezdu, župan a přezůvky, láhev minerální vody, DVD k zapůjčení zdarma, možnost dřívějšího příjezdu a pozdějšího uvolnění pokoje, volný vstup do fitcentra. 


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)