Přihlásit
Mobilní verze s GPS

Javořice - Lhotka (kemp) [2127]Návštěvníkům, dávajícím i na dovolené přednost vlastní střeše nad hlavou je k dispozici zahrada. K ní jsou na bývalé půdě nad bývalými chlévy, v jiném křídle domu, než jsou pokoje, připraveny koupelny a WC, kout s dřezy na mytí nádobí a chladnička s mrazničkou. Vedle je stůl na stolní tenis, aby se měly (nejen) děti kde vyřádit. Přístup do koupelen je bezbariérový, jedna sprcha a WC jsou vybaveny podle požadavků pohybově handicapovaných osob.
O patro níž budujeme klubovnu, které pracovně říkáme vinárna. Na zahradě jsou vzrostlé stromy, které v horkém létě poskytnou stín. V odpoledních hodinách jej vrhá i lesík, kterým je celá zahrada ze západu a severu lemovaná. V severozápadním koutě zahrady je ohniště, vedle něj dětské houpačky a stojan na ruské kuželky.
Plocha zahrady není pevně rozdělena na jednotlivá stání, ale na každý karavan předpokládáme plochu cca 80 m2, stan podle velikosti cca 30 - 80 m2 a to včetně parkovacího místa pro auto nebo jiný dopravní prostředek.
Zahrada je v mírném svahu, s nevýraznými terasami, takže pro ty zhýčkanější máme připraveny plochy téměř vodorovné.
Zmíněný svah a dobře propustná půda nedovolí, aby ani při vydatnějším dešti došlo k zamokření nebo dokonce zaplavení.

Stravování:
V případě stravování z vlastních prostředků jsou k dispozici dřezy na mytí nádobí a místní obchod s potravinami (vzdálenost cca 150 m, provozní doba vesměs dle potřeby zákazníků - na zazvonění).
Pokud se raději necháte obsloužit, je 100 m od nás restaurace Pod Štamberkem s nabídkou teplých jídel v době oběda a večeře.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)