Přihlásit
Mobilní verze s GPS

Chatová osada Pod lesem (kemp) [2125]Osada „Pod lesem“ se nachází v samotném srdci národního parku České Švýcarsko, v blízkosti vesničky Stará Oleška a nedaleko od starobylého města Česká Kamenice a města Děčína.
V bezprostřední blízkosti za Olešským jezerem naleznete chatovou osadu „Pod lesem“ obklopenou krásnými přírodními zákoutími Česko - Saského Švýcarska.
Hned u osady je k dispozici mnoho turistických cest a cyklostezek, zvoucích k příjemným letním výletům po Česko - Saském Švýcarsku.
Další variantu letního odpočinku a radování nabízí Olešské jezero, za nimž ve vzdálenosti asi 50m osada leží.
Soukromé Olešské jezero nenabízí jen koupání vhodné i pro děti ale je také využíváno k rybolovu po zakoupení povolenky u porybného sídlícího v sousedství areálu chatové osady „Pod lesem“.
Osada „Pod lesem“ je charakteristická svým klidným a bezpečným prostředím k pohodovému odpočinku, bezpečnému skotačení dětí a sportovnímu vyžití.
Těšit se můžete na milé přijetí, uvolněnou atmosféru, dobré pohoštění, radovánky se svými dětmi, nádhernou přírodu, letní výlety, pohodovou rekreaci, západy slunce a milióny hvězd.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)