Vyhledávání lokalit (cílů)

www.krasnecesko.cz/lokality/2122-hajenka-benetice-kemp.html

Hájenka Benetice (kemp)

[ ID: 2122 ]         

Turistický cíl Hájenka Benetice (kemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


turistické zajímavosti: Ideální je okolí zařízení pro pěší turistiku, nenáročné procházky přímo v okolí (velký výskyt hub a borůvek), ale také několikakilometrové turisticky značené trasy - cesta chráněnou krajinnou oblastí Stvořidla do Zlaté zátoky známé z knih Jaroslava Foglara, zámeček Vilémovice s památným tisem, Stanice ochrany přírody v Pavlově s vydrami a dravci, Ledeč nad Sázavou s hradem či Světlá nad Sázavou se známou sklářskou výrobou. Ti zdatnější mohou pěšky dojít až do 15 km vzdálené Lipnice nad Sázavou se známým hradem a ještě známější pobytem Jaroslava Haška. Toto je ale častěji jedna z oblíbených tras pro cykloturisty, kteří tento kout Vysočiny se značenými cyklistickými trasami mají ve velké oblibě. Ještě širší možnosti mají motorizovaní turisté, kteří mohou navštívit ne příliš vzdálená místa dle svého zájmu - historické objekty jako Kutná Hora, zámek Žleby, Telč, skanzen na Veselém Kopci, Havlíčkův Brod nebo Havlíčkovu Borovou, Číhošť (kostel) či Jihlavu (katakomby). Na výběr je mnoho zajímavých míst, s jejichž návštěvou Vám rádi poradíme.

koupání: velký kruhový bazén s filtrací - průměr 22 m
sportovní vybavení: tenisové kurty, volejbalové hřiště, víceúčelové hřiště s basketbalovými koši, vhodné svou velikostí i na minifotbal. Pod terasou lze provozovat stolní tenis či šipky.
občerstvení: restaurace, občerstvení, jídelna - možnost polopenze a plné penze


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze