Přihlásit
Mobilní verze s GPS

AutoCamp Štíty (kemp) [1932]
Autokemp Štíty je vhodný jak pro dovolenou jednotlivce, tak i celých rodin. Dále pro různé zájezdy firem, společností, táborníků či jen přátel.
Nachází se v podhůří Jeseníků. Jeho umístění je nedaleko civilizace a přitom je nenásilně rozložen v nádherné přírodě, která zasahuje do celého kempu.
Můžete si vybrat z 2,3,4,5 lůžkových chatek, vybavených pro spokojené bydlení v přírodě. Součástí vybavenosti chatek mimo jiné, jsou lůžkoviny, dvou plotýnkový vařič, sprcha, WC. Pro stanaře, karavany a i takzvané spáče pod širákem máme kompletní sociální zařízení s teplou vodou po celý den. Majitelé karavanů, mikrobusů jistě ocení i napojení na elektřinu po celé ploše kempu.

Kemp najdete nedaleko města Štíty, které je vzdáleno 15 km od města Zábřeh na Moravě a 20 km od města Šumperk. Tam také najdete další městské nezbytné vyžití(supermarkty, kina, divadla, dikotéky atd).

Pro sportovní vyžití máme v areálu kempu posilovnu, koupaliště, volejbalové a asfaltové hřiště, kuželky, elektronické šipky, pingpongový stůl.
Dále pro opravdové sportovce se koná každoroční závod cyklistů, jak v terénu tak na dál- kových trasách, které jsou dostupné celý rok. Mimo to zde máme značené trasy v přírodě, jak pro turisty tak pro cyklisty.
Kopec, který je přímo nad kempem je zalesněn a v houbařské sezóně plný hub. Krásný také pro klidné procházky lesem a pozorování horského potůčku či lesní zvěře.
Další možnost pro rybáře, kterým se dá vyřídit povolení k chytání ryb a odpočinku u vody.

Pro děti tu máme připraven dětský koutek, pískoviště, prolézačky, houpačky, malý bazének a možnost pronájmu eletrických autíček do terénu.
Dokonalý odpočinek najdete i v restauraci kempu s terasou, která je přizpůsobena poža- davkům návštěvníků (k pořádání oslav, výročí, seminářů, uzavřených večírků a podobně). Restaurace nabízí výběr z asi 40 teplých jídel, jak z běžného jídelníčku tak různé speciality. Podáváme celý den, nejen pro dospělé, ale i pro děti.
Každou sobotu pořádáme taneční poslechové večery, jak pro mladé tak i starší návštěvníky s bohatým nevšedním občerstvením.


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)