Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihočeský kraj » okres Český Krumlov » camp, rekreační areál, tábořiš » Camping Olšina - Černá v Pošumaví (kemp)

Camping Olšina - Černá v Pošumaví (kemp) [10430]
Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách.

Areál kempu s rozlohou 4,5 ha je uspořádán do teras a částečně je pokryt stromovím. Kemp disponuje vlastní pláží a je obklopen krásnou šumavskou přírodou.

Pro Váš pobyt si můžete zvolit z následujících možností ubytování - 180 kempových míst, 15 malých chatek se společným sociálním zařízením a 6 velkých chatek s vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo) a kuchyňkou. Zázemí kempu nabízí hostům obchod s potravinami, restauraci, sportovní areál, půjčovnu loděk a kol, komfortní sociální zařízení, prádelnu (pračky, sušičky) a výlevku pro chemické WC.

Pro hosty je v celém kempu k dispozici bezdrátové WiFi připojení na Internet zdarma, popř. hosté mohou využít počítač na recepci.

Camping je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod. Je zde přísně dodržován noční klid.

V přilehlé obci - Černá v Pošumaví - také najdete bankomat, jachetní klub a půjčovnu a školu windsurfingu. Z obce pravidelně jezdí autobusy do okolních měst a obcí - kupř. Český Krumlov, Horní Planá, Frymburk a Lipno nad Vltavou.

Pracovníci Campingu Olšina se těší na Vaši návštěvu a přejí Vám příjemnou dovolenou!


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)