Vyhledávání lokalit (cílů)

www.krasnecesko.cz/lokality/10425-kemp-zvikovec-u-varskych-kemp.html

Kemp Zvíkovec U Varských (kemp)

[ ID: 10425 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


  Znak / logoTuristický cíl Kemp Zvíkovec U Varských (kemp)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

K ubytování máme k dispozici cca 30 lůžek ve středisku.
Dalších 15 lůžek lze po domluvě zajistit v obci Zvíkovec vzálené 1,5 km od střediska.

CHATIČKA
Dvě chatičky na okraji kempu, zastíněné stromy mohou každá nabídnout 4 lůžka (2 palandy), stolek, sříňku a elektrický infrazářič, K chatám přiléhá i samostatné sociální zařízení o dvouch WC a kuchyňce s pitnou vodou.

VILA
Jednopatrová vila čítá celkem 10 lůžek s možností eventuelní přistýlky. Jsou zde rozmíštěny celkem čtyři pokoje. Dva horní,z nižch jeden je s balkónem a výhledem na řeku Berounku. Další dva se nacházejí ve spodním patře. Jeden malý a druhý velký, také s balkónem a výhlem na řeku který může sloužit jako společenská místnost. Po celém objektu jsou nainstalovány el. přímotopy, má samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, ohřevem teplé vody a toaletu. Je zde také kuchyňka s běžným vybavením nádobí, teplou vodou, lednice a el. sporáku. Ve společenské místnosti je také barevná televize. Chata je vhodná zejména pro delší rodinné pobyty, či skupinky. Je možný i pronájem jednoho pokoje.

HERNA
Tato místnost za provozu rekreačního střediska sloužila jako herna. Nyní je z ní tzv. noclehárna. Je zde 10 lůžek s možností dalších přistýlek. Místnost není vytápěná. Vhodné pro skupinky.

KARAVANY
V nabídce máme pouze dva karavany. Jeden pro dvě osoby, vybavený skříňkami,dřezem s tekoucí vodou a dvojlůžkem + elektroinstalace 230V. Druhý pro čtyři osoby se stejným vybavením


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze