Vyhledávání lokalit (cílů)
Zlínský kraj » okres Zlín » camp, rekreační areál, tábořiš » Rekreační zařízení Ploština - Drnovice (rekreační zařízení)

www.krasnecesko.cz/lokality/1020-rekreacni-zarizeni-plostina-drnovice-rekreacni-zarizeni.html

Rekreační zařízení Ploština - Drnovice (rekreační zařízení)

[ ID: 1020 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Rekreační zařízení Ploština - Drnovice (rekreační zařízení)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Rekreační zařízení Ploština - Drnovice (rekreační zařízení)
Chatky ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Rekreační zařízení Ploština se nachází na Valašsku v krásném a tichém prostředí Vizovických vrchů. Areál rekreačního zařízení a jeho okolí je přímo předurčen k relaxaci a oddechu v čisté přírodě a v neposlední řadě také sportovnímu a kulturnímu vyžití. Okolí je protkané desítkami kilometrů pěších, cyklistických i lyžařských turistických tras, spoustou památek a jiných zajímavostí.


Informace - Rekreační zařízení je vhodné pro organizovaní akcí jako jsou například školy v přírodě, školní výlety, sportovní a kulturní soustředění, školení zaměstnanců, semináře, rodinné rekreace s dětmi, skupinové výlety a zdravotní pobyty, dále pro pořádání promocí, maturitních večírků, svatebních hostin, narozeninových oslav a spoustu dalších akcí dle přání zákazníků. V letních měsících se nejvíce zaměřuje na dětskou rekreaci, která zahrnuje zejména pořádání dětských táborů.


Dětský tábor - Po dobu letních prázdnin jsou v rekreačním zařízení Ploština pořádány dětské tábory. Jsou orientovány jako klasické letní pobyty dětí s bohatým a smysluplným programem, na který je kladen velký důraz. Čtrnáctidenní pobyt v přírodě přispěje nejen k upevnění zdraví dětí, ale obohatí je také o znalosti a dovednosti.

 • Program Do programu každoročně patří velká táborová hra o hodnotné ceny, sportovní hry, noční hry, výlety, koupání, horolezecký výcvik, ukázky z práce policie a hasičů, táboráky, diskotéky, karneval apod.
 • Ubytování Děti jsou ubytovány v hlavní budově a čtyřlůžkových chatkách.
 • Stravování Stravu dětí připravují a podávají 5x denně dvě profesionální kuchařky. Připravovaná strava je pestrá, doplňovaná mléčnými výrobky a ovocem. Samozřejmostí je i pitný režim. Dostatek tekutin je k dispozici po celý den.
 • Zdravotní péče O zdravotní stav dětí na táboře se stará stálá zdravotnice.
 • Vedoucí Hlavní vedoucí všech turnusů mají samozřejmě požadované vzdělání a akreditaci požadovanou ministerstvem školství. Celý kolektiv je tvořen skupinou zkušených pedagogů a studentů s dlouholetou praxí.

   


 • strana 1

  Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


  NALEZNETE V OKOLÍ


  restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
  sportovní zařízení kulturní zařízení
  památky a zajímavosti cyklotrasy  Přidat akci Přidat akci

  Aktuální místní akce:


  Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
  http://www.alpina.cz  (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze