zpět na přehled článků
|
Zpravodaj Policie České republiky středa 51.týden
- Dne 20. 12. 2011 šetřili policisté v okrese Šumperk jednu nahlášenou dopravní nehodu, při kterých nebyl nikdo zraněn. Celková škoda činí 6000 Kč.
- Trestných činů krádeže a poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení se dopustil neznámý pachatel, který dne 19. 12. 2011 po dvacáté hodině na Zábřežsku odcizil 350 metrů hliníkového kabelu. Vodič vedl od trafostanice do vodojemu na Račici, kdy pachatel způsobil krátký výpadek elektrické energie, v důsledku čeho došlo k aktivaci záložního zdroje. Odcizením kabelu vznikla škoda firmě ČEZ kolem 40000 Kč.
- Trestného činu krádeže vloupáním se dopustil neznámý pachatel, který v době od 16. 12. do 20. 12. 2011 vnikl do objektu galvanovny na ulici Ostravské v Petrově nad Desnou. Z místa odcizil měděné komponenty galvanovny v hodnotě kolem 110000 Kč.
- Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 30letý muž z Hanušovic, který byl dne 20. 12. 2011 kolem dvaadvacáté hodiny v Bludově kontrolován jako řidič vozidla VW Golf. Muž se podrobil dechové zkoušce s výsledkem měření 1, 62 promile alkoholu v dechu. Podezřelý byl zadržen a umístěn do policejní cely.
nprap. Bc. Josef Bednařík tiskový mluvčí PČR KROK Šumperk
Související články:
Zpravodaj Policie České republiky čtvrtek 51.týden, ročník: 2011, číslo: 12
Zpravodaj Policie České republiky úterý 51.týden, ročník: 2011, číslo: 12
Zpravodaj Policie České republiky pondělí 51.týden, ročník: 2011, číslo: 12
Video:
Váš názor/komentář:
Názory a komentáře čtenářů: