Vyhledávání lokalit (cílů)

Vojtěch Dyk & B-Side band: rozlučkový open-air koncertOd: 20.6.2019 20:00  Do: 20.6.2019 22:00     Místo: Zámek Žďár nad Sázavou

Cena: 600,-

Pořádná dávka skvělé hudby pod širým nebem, krásné zámecké prostředí, pohodová atmosféra... Co víc dodávat ke koncertu jednoho z nejlepších českých zpěváků s 18 členným big bandem za zády.
 • Mapa místa akce

 • Oficiální web akce
  Podrobné informace:


  B Side Band založil na jaře roku 2006 trumpetista a band leader Josef Buchta. Je sestaven z 18 špičkových instrumentalistů a během svého postupného vzestupu sivytvořil silnou tradici a pevnou základnu příznivců. Repertoár kapely je podřízen především snaze vytvořit moderní a barevný bigbandový zvuk, vtáhnout posluchače do děje energií a efektními aranžmá. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších hudebních těles svého žánru a začíná rozšiřovat svoje pole působnosti na zahraniční podia.

  Akce se koná 20.6.2019 na zámku ve Žďáru nad Sázavou na Pivovarském nádvoří-pod širým nebem (vstup přes recepci Muzea nové generace – od barokního mostu).

  Lístky můžete kupovat online nebo na recepci Muzea nové generace (z technických důvodů půjdou platby zatím jen v hotovosti).

 • Komentáře:  Přida komentář:
  Pro komentování akcí musíte být přihlášeni!


  (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze