Vyhledávání lokalit (cílů)

Rodinný zábavný park Fábula - Vepřové hodyOd: 2.9.2017 9:30  Do: 3.9.2017 18:00     Místo: Rodinný zábavný park FábulaVepřové hody v parku Fábula

Je libo zabijačkové jitrnice, tlačenku, ovárek nebo zabijačkovou polévku? To vše a mnohem víc vám nabídne mistr řezník a uzenář první zářijový víkend v parku Fábula.
 • Mapa místa akce

 • Oficiální web akce
  Podrobné informace:


  Vepřové hody v parku Fábula

  Je libo zabijačkové jitrnice, tlačenku, ovárek nebo zabijačkovou polévku? To vše a mnohem víc vám nabídne mistr řezník a uzenář první zářijový víkend v parku Fábula.

   

  Dnes si přijdou na své mamky, taťkové i děti všeho věku

  Co by to bylo za slavnosti jídla, kdybychom při hodování vše nezapíjeli dobrým pivem nebo domácí limonádou a neposlouchali příjemnou kapelu. To vše na vás u Fábuly čeká. O vaši dobrou náladu se postarají kapely TY A MY a COUNTRYBANDA. Potěší vás folkem, pohodovou country, ale i známými rockovými skladbami. Co víc si ještě přát? Snad jen, aby se i děti náramně bavili a nechali vás, své rodiče, trochu odpočinout. A to je u Fábuly jistojistě zajištěno. Vaše ratolesti zde čeká celý den plný atrakcí a aktivit pro malé i velké. Jen si vybrat.

   

  Nespočet atrakcí pro děti

  Kdo jste o tom ještě neslyšeli – Fábula nabízí tuto širokou škálu aktivit a atrakcí : zážitkovou cestu pohádkovým sklepením, šifrovanou, zámecké bludiště, království hlavolamů, obří společenské hry, mini ZOO, únikovou hru“Útěk ze žaláře“, tvořivé dílny, půjčovnu kostýmů, dětské herny a venkovní hřiště, střelbu z kuše,… - vaše děti nebudou vědět, co dřív. Tak neváhejte a přijeďte na vepřové hody v zábavním parku Fábula i vy!

  Program:

  9:30 – otevíráme zábavní park a všechny atrakce

  Řezník a uzenář a jeho zabijačkové speciality

  Kapela Ty a my

  Countrybanda

  Po celý den atrakce pro děti i dospělé

  18:00 – zavíráme zábavní park a všechny atrakce

 • Komentáře:  Přida komentář:
  Pro komentování akcí musíte být přihlášeni!


  (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze