Vyhledávání lokalit (cílů)

MuzeuM MarketOd: 3.12.2016 0:00  Do: 3.12.2016 0:00     Místo: Muzeum hlavního města Prahy - hlavní budovaSrdečně Vás zveme na již čtvrtý ročník akce MuzeuM Market! Letos Vás čeká nejen možnost udělat sobě a svým blízkým radost koupí dárku, ale prodej bude spojen i s charitativním rozměrem. Dále je připraven i program pro děti a občerstvení. 
 • Mapa místa akce

 • Oficiální web akce
  Podrobné informace:


  V přednáškovém sále budovy se budou prodávat designové i nedesignové předměty. Sortiment bude tvořen výrobky z keramiky, přírodních materiálů, chybět nebudou šperky ručně malované hedvábné šátky, háčkované ozdoby, sirupy a marmelády a mnoho dalšího. Koupí darovaných předmětů od zaměstnanců MMP budou moci zájemci podpořit vybraný projekt občasného sdružení Zajíček na koni.

   

  Pro děti budou připraveny pohádky. Dopoledne blok pohádek a odpoledne od 15 hodin divadelní představení Cestou do Betléma. Pro děti budou připraveny také výtvarné dílny, v rámci kterých si vyrobí vánoční přání, dřevěné autíčka, korálkové ozdoby na stromeček a další předměty s vánoční tématikou.

   

  Připraveno bude také občerstvení ve formě kavárny v Langweilově herně muzea, kde bude také odpočinková zóna.

   

  Kontaktní osoba:

  Muzeum hlavního města Prahy muzeum@muzeumprahy.cz

  221 012 940

   

  http://www.muzeumprahy.cz/muzeum-market/

 • Komentáře:  Přida komentář:
  Pro komentování akcí musíte být přihlášeni!


  (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze